Ottelut

HARJOITUSOTTELUT 2017

Pe 11.8. klo 19.00 Haka 2 // KOOVEE – LeKi

La 12.8. klo 16.00 Tesoma // KOOVEE – Titaanit

Pe 18.8. klo 18.30 Seinäjoki // Kiekko-Veljet – KOOVEE / Suomen Cup

La 19.8. klo 16.00 Jyväskylä / D-Kiekko – KOOVEE

La 26.8. klo 10-19 Haka 2 // Heino Pullin muistoturnaus // KOOVEE, HCIK, S-Kiekko, VG-62

La 2.9. klo 16.00 Haka 2 // KOOVEE – D-Kiekko

La 9.9. klo 14.00 Kotka // Titaanit – KOOVEE


SUOMI-SARJA 2017-18

La 23.9. Kaarina // HCIK – KOOVEE

Su 24.9. klo 17.00 Haka 2 // KOOVEE – Titaanit

 


SUOMI-SARJA 2016-17 / PLAYOFFS

Ti 28.2. klo 18.00 Haka 2 // KOOVEE – JHT 3-7

Su 26.2. klo 16.00 Kalajoki // JHT – KOOVEE 4-2

La 25.2. klo 16.00 Haka 2 // KOOVEE – JHT 3-2

Ke 22.2. klo 18.30 Kalajoki // JHT – KOOVEE 4-2

SUOMI-SARJA 2016-17 / RUNKOSARJA

Su 19.2. klo 17.00 Haka 2 // KOOVEE – JHT 4-6

La 18.2. klo 16.00 Seinäjoki // S-Kiekko – KOOVEE 0-1 JA

La 11.2. klo 17.00 Hakametsä // KOOVEE – Pyry 2-5 // Otteluisännät: Geneset Powerplants Oy, Hämeen Offset-Tiimi Oy, Hämeen Kuljetus Oy, Tampereen Lihajaloste Oy

Pe 10.2. klo 19.45 Naantali // VG-62 – KOOVEE 3-6

Su 5.2. klo 17.00 Hakametsä // KOOVEE -FPS 4-2

Ke 1.2. klo 19.00 Haka 2 // KOOVEE – KHT 2-3

La 28.1. klo 17.00 Forssa // FPS – KOOVEE 4-5 JA

Su 22.1. klo 17.00 Haka 2 // KOOVEE – S-Kiekko 3-6

Su 15.1. klo 17.00 Haka 2 // KOOVEE – Titaanit 2-7

Ke 11.1. klo 19.00 Porvoo // Hunters – KOOVEE 4-5 JA

Su 8.1. klo 16.00 Joensuu // Kiekkokopla – KOOVEE 5-4

La 7.1. klo 16.00 Imatra // Ketterä – KOOVEE 4-2

Su 18.12. klo 16.00 Nokia // Pyry – KOOVEE 5-4 JA

La 17.12. klo 16.00 Pori // KHT – KOOVEE 2-5

Ke 14.12. klo 19.00 Haka 2 // KOOVEE – KHT 5-3 // Otteluisäntä Partogo Oy

Su 11.12. klo 17.00 Hakametsä // KOOVEE – D-Kiekko 11-3

Su 4.12. klo 17.00 Haka 2 // KOOVEE – Kiekkokopla 9-2

Ke 30.11. klo 19.00 Jyväskylä // Riemu – KOOVEE 4-5

Su 27.11. klo 16.00 Haka 2 // KOOVEE – AIK 2-4

Su 20.11. klo 18.00 Haka 2 // KOOVEE – S-Kiekko 7-4

Ke 16.11. klo 19.00 Haka 2 // KOOVEE – KJT 11-5

Su 13.11. klo 13.30 Kaarina // HCIK – KOOVEE 2-5

Ke 9.11. klo 18.30 Pori // KHT – KOOVEE 4-5 VL

La 5.11. klo 17.00 Hakametsä // KOOVEE – Pyry 2-10 // Otteluisäntä Rentlift Finland Oy

Ke 2.11. klo 19.00 Haka 2 // KOOVEE – VG-62 9-1

Su 30.10. klo 17.00 Hakametsä // KOOVEE – Riemu 5-4

La 29.10. klo 17.00 Kotka // Titaanit – KOOVEE 4-5

Su 23.10. klo 15.00 Liminka // AIK – KOOVEE 6-0

La 22.10. klo 16.00 Kalajoki // JHT – KOOVEE 4-3 VL

La 15.10. klo 17.00 Hyrylä 2 // KJT – KOOVEE 3-1

Su 9.10. klo 17.00 Seinäjoki 2 // S-Kiekko – KOOVEE 4-3 JA

La 8.10. klo 12.30 Jyväskylä // D-Kiekko – KOOVEE 6-2

Su 2.10. klo 17.00 Haka 2 // KOOVEE – Ketterä 4-3

Su 25.9. klo 17.00 Haka 2 // KOOVEE – HCIK 9-2

Su 18.9. klo 17.00 Haka 2 // KOOVEE – Hunters 3-4

La 17.9. klo 17.00 Nokia // Pyry – KOOVEE 2-3 JA

 

HARJOITUSOTTELUT

Pe 5.8. klo 17.00 / Haka 2 / KOOVEE – LeKi 2-7

La 20.8. klo 17.00 / Jyväskylä / D-Kiekko – KOOVEE 2-1

La 27.8. klo 10-19 / Turnaus Haka 2 / KOOVEE, HCIK, Riemu, S-Kiekko

– klo 10.00 KOOVEE – Riemu 4-2

– klo 16.00 S-Kiekko – KOOVEE 1-2

– klo 17.30 KOOVEE – HCIK 4-3

La 3.9. klo 16.00 / Haka 2 / KOOVEE – D-Kiekko 8-2


 

SUOMI-SARJA 2015-2016

PELATUT OTTELUT

18.09. 5-2 Kaarina HCIK – KOOVEE

19.09. 3-2 Hakametsä KOOVEE – PYRY maalikooste

26.09. 13-3 Iisalmi IPK – KOOVEE maalikooste

27.09. 5-6 Joensuu Kiekkokopla – KOOVEE maalikooste

04.10. 1-2 Haka 2 KOOVEE – Ketterä maalikooste

07.10. 6-2 Haka 2 KOOVEE – D-Kiekko maalikooste

09.10. 3-5 Naantali VG-62 – KOOVEE

14.10. 4-6 Hakametsä KOOVEE – PYRY maalikooste

17.10. 5-1 Pori KHT – KOOVEE

24.10. 4-3 Haka 2 KOOVEE – AIK maalikooste

08.11. 1-3 Haka 2 KOOVEE – S-Kiekko maalikooste

14.11. 4-5 Imatra 1 Ketterä – KOOVEE maalikooste

15.11. 6-2 Hakametsä KOOVEE – FPS maalikooste

18.11. 6-5 Seinäjoki 2 S-Kiekko – KOOVEE maalikooste

20.11. 5-3 Haka 2 KOOVEE – KHT maalikooste

22.11. 3-9 Tikkakoski D-Kiekko – KOOVEE maalikooste

27.11. 5-6 Haka 2 KOOVEE – KJT maalikooste

28.11. 4-3 Nokia PYRY – KOOVEE

04.12. 7-6 Porvoo Hunters – KOOVEE

09.12. 4-2 Haka 2 KOOVEE – VG-62 maalikooste

13.12. 5-3 Jyväskylä D-Kiekko – KOOVEE

16.12. 2-4 Nokia PYRY – KOOVEE

06.01. 5-2 Nokia PYRY – KOOVEE

08.01. 6-3 Forssa FPS – KOOVEE

10.01. 4-3 Haka 2 KOOVEE – Kiekkokopla

16.01. 4-2 Kalajoki JHT – KOOVEE

17.01. 5-3 Liminka AIK – KOOVEE

24.01. 4-3 Haka 2 KOOVEE – IPK

30.01. 3-4 Haka 2 KOOVEE – S-Kiekko

31.01. 4-7 Haka 2 KOOVEE – HCIK

04.02. 1-4 Hakametsä KOOVEE – PYRY

06.02. 3-4 Haka 2 KOOVEE – D-Kiekko

12.02. 2-3 Hyrylä 2 KJT TuusKi – KOOVEE

13.02. 6-2 Haka 2 KOOVEE – JHT

20.02. 4-2 Seinäjoki 2 S-Kiekko – KOOVEE

21.02 4-1 Haka 2 KOOVEE – Hunters